Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een G
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Giuseppa17521201446186
52Gitte14731452912
53Gaetano14312041054173
54Grťgoire1249182843224
55Gaby124192226851
56GaŽl1196205777214
57Graziella1176196875105
58Gerry11091071326
59Gťrald1107344836137
60Goedele110410821111
61Gertrude108375628146
62Gloria1074394420260
63Geoffroy1054145677232
64GŁnther10398701618
65Gilberta10349723329
66Glen9869522410
67George985635127223
68Gary964309544111
69Gudrun9518685330
70Gil949461380108
71Gisela94863426054
72Geertrui943925711
73Giulia942185545212
74GwenaŽlle8995376383
75Germana8908243531
76Gladys83527146797
77Grazia79886608104
78Gertrudis7977662110
79Gabriela793336152305
80Gaspard783192430161
81Giacomo76112754490
82Gťry75058730150
83Georgetta7407091417
84Georgios719253185281
85Giel70369652
86Gertruda701648458
87Gerd7006018118
88Godfried6846621210
89Georgina68139920874
90Gwen6556261811
91Georgine64730728753
92Grace635362123150
93Giorgio629150378101
94Gijs61560707
95Grietje6105901010
96Greetje59358643
97GaŽtane59113936884
98Grzegorz58727336278
99Godeliva585571122
100Gertrud58516538832