Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een I
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Iwona52023470216
52Ibtissam52019187242
53Irem48629284110
54Isa45525073132
55Ilana4493615830
56Inneke42241902
57Ilhan40317812897
58Ivona395375713
59Ivana39314716977
60Ils39138802
61Irmgard38816720120
62Isaura3833462215
63Isidore37919013455
64Iben37737502
65Iwan3672639311
66Ioana35712168168
67Isabeau357318354
68Isolde3493112315
69Ilayda3472086673
70Ion3397755207
71Imani339310209
72Ignazio3385125136
73Ilan33515712256
74Ive33332733
75Ismet3311727881
76Ibrahima3229557170
77Izabela32214335144
78Imrane3197427218
79Isa3152722716
80Istvan30412511960
81Idris2901656362
82Islam28613310845
83Iolanda2846518039
84Ilian2761925133
85Insaf2699116162
86Ilda2621785430
87Indy26125083
88Iliana2561695730
89Inga2551882839
90Ibe25324903
91Ingo2471874713
92Ihsane24710615126
93Irfan2431187550
94Isis2421576025
95Idriss234887868
96Inaya2341565127
97Ilya2281811532
98Ilaria2261117243
99Ilka226208126
100Izzet2261233865