Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een F
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Florentin3222128021
52Frits287272132
53Frederiek27727430
54Ferdi2541874522
55Felice2444117627
56FayÁal2404677117
57Faruk2321305646
58Faouzi229726196
59Francy224431729
60Fritz2201782715
61Ferdinandus21320922
62Florentinus21221000
63Fikret2061005155
64Frederique204196337
65Friedrich1996910921
66Felipe194776750
67Filipe193525685
68Fausto182917615
69Flavien1791214918
70Fons17817602
71Fatmir175784849
72Fadi175593383
73Faysal174892065
74Fikri164871859
75Faissal160115936
76Ferdinando160299833
77Frťdien14914243
78Fadil146613946
79Franki144134100
80Fethi142603943
81Ferenc141545829
82Fredericus13612925
83Fuat132692637
84Faisal126721440
85Faris125592145
86Fahd124552247
87Fulvio123288510
88Farouk122492944
89Fathi120343848
90Fred115643021
91Fevzi114641733
92Frantz114148911
93Francies11110460
94Fayssal110342452
95Firat108562824
96Fares106412837
97Fehmi104592619
98Faki10346651
99Fabiano101236711
100Ferdy10088110