Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een E
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Eren3452078454
52Emir3321906874
53Erdal3301708179
54Ercan3261747775
55Elio3219318642
56Ewoud32031504
57Ekrem3041716370
58Erick30213711847
59Ernesto2998415065
60Engin2971607166
61Emanuele2966817058
62Elvis2911409556
63Edilbert28427850
64Enver2701385280
65Egide2621577233
66Emin2611486152
67Ewald2481301117
68Eloi2444817026
69Erhan2411385746
70Eugenius23922946
71Egidius226193294
72Erdem2081095049
73Efe2021244236
74Ersin1981054944
75Emrah1971163645
76Evangelos196664882
77Edy195150396
78Eugenio1945110439
79Edwig19317986
80Ennio190127585
81Erdogan1901024741
82Elian1831235010
83Elliott182588341
84Enis179994139
85Emirhan1771153725
86Eray1651003629
87Edmondus15014504
88Evrard147824718
89Evarist14213903
90Elia138803721
91Engelbert132106188
92Emerson13227969
93Eros130566410
94Edmund130427711
95EyŁp126752130
96Etien12612320
97Elmar12655683
98Elijah119752519
99Ervin118524224
100Ezio118169012